Лепа Брена не је крие среќата и радоста бидејќи имала можност да се фотографира со него. Нејзината насмевка зборува се.

Брена се наоѓа на Јамајка. А знаете кој исто така таму се наоѓа?

 

Jamajca?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) onAug 26, 2018 at 6:09pm PDT

Па, Андреја Милошевиќ! 

 

Moj omiljeni glumac??Andrija Miloševic❤️?‍♀️?

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) onAug 26, 2018 at 7:15pm PDT

Андреја и Брена направиле заедничко селфи кој го објавила пеачката со коментар:

“Мојот омилен глумец”

Покрај Андреја Милошевиќ и неговата девојка Сандра, во истиот хотел со Брена и Бобо се Александра и Филип Живојиновиќ.

 

Jamaica??❤️

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) onAug 26, 2018 at 8:18pm PDT

 Судејќи по нивните насмевки одлично се забавуваат.