Сопругата на Вељко Ражнатовиќ беше во публиката во студиото на Пинк ТВ, кога Огњен Амиџиќ ја интервјуираше Наташа Беквалац пред 9 години.

Сопругата на Вељко и сегашна снаа на фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ Богдана, некогаш беше дел од публиката во емисијата „Ами Џи“.

Таа беше присутна во емисијата кога плачеше Наташа Беквалац по разводот со Данило Даша Икодиновиќ.

Водителот објави емотивна снимка, колаж од заеднички слики на Наташа и Данило – а пејачката започна да плаче, поради што мораше да го напушти шоуто.

Во тој момент, камерата ја сними публиката како ја поддржува со аплауз и го сними Богдана!

Погледнете: