Инстаграм ѕвездата Јулиа Росе предизвика различни коментари на социјалните мрежи откако сподели видео на кое се вози на екстремен ролеркостер.

Ѕвездата која ја следат повеќе од 1 милион следбеници на Инстаграм вниманието често го привлекува со провокативни и голи фотографии.

Па истото се случи и овој пат додека 25 годишната Јулиа беше во еден забавен парк каде таа се надмина себе си и реши да се пушти на ролекостер сосема гола држејќи го градникот во рака.

Таа во илјадници коментари доби различни понуди, пофалби и критики, но на многумина фанови им е криво само едно, а тоа е крајот од ова видео и како излегла таа од ролекостерот кога градникот целосно и се изгуби.