x

Барселона со новата опрема испрати сериозна провокација до Реал

Провокација меѓу најголемите ривали во Ла Лига, Барселона и Реал Мадрид во следниот период нема да изостане.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата