x

Балотели ја почна сезоната со незгода: Го оставил возилото и си заминал пешки

Марио Балотели околу 6 часот наутро бил виден како се враќа со својот автомобил. Меѓутоа во еден миг неочекувано сопрел, го паркирал пред една куќа, отишол напред и само погледнал, по што пеш се упатил кон дома.

Сопственикот на куќата откако видел дека никој не го поместува автомобилот, повикал пајак служба која го однела автомобилот.

Очевидци велат дека Балотели бил видно изморен кога излегол од автомобилот.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата