x

Ајде еднаш, ама двапати да промашиш празен гол!? (ВИДЕО)

На нисколигашки меч во Италија, се случи надреална ситуација. Фудбалер на тимот Виртус Лотронико успеа не еднаш, туку двапати едноподруго да промашни празен гол. Вакво нешто не сме виделе досега.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата