Анастасија Ражнатовиќ реши да го помине својот летен одмор на Црногорското приморје. Ќерката на Цеца уживала со друштвото на една од локалните плажи, а обожавателите ги израдува со нови фотографии во бикини.

Имено, Анастасија позирала во минијатурно бикини и покажа каква совршена линија има.

Она што е забележливо е тоа што песокот и застанал на непријатно место, односно на нејзиниот задник.

Погледнете ги нејзините нови фотографии: