Ова никој не го очекувал. Најразголената ѕвезада на Инстаграм на официјалните мрежи осамна во ова издани.

Не е во прашање црно боја која го следи нејзиниот вообичаен моден ритам, станува збор за оваа слика

 

Dress @prettylittlething ? Photo @aldorphotography

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) onJul 7, 2018 at 12:02pm PDT

Рускиот модел и двојничка на Ким Кардашијан Ветс се претстави закопчана до гуша. Никој не верувал дека ова ќе се случи, но се случи. Сега Анастасија поставила важно прашање.

 

Enjoying my summer ☀️ Swimsuit @prettylittlething ?

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) onJul 5, 2018 at 6:09pm PDT

Дали воопшто голотија и е потребна? Земајќи го во предвид вкусот по кој ја следат…но за жал мора да да кажеме и тоа како и е потребна голотијата.

 А дали изгледа по атрактивна во костим за капење или фустан…