x

Американска гимнастичарка почна нов луд „Стој на раце“ предизвик (ВИДЕО)

Американката Симоне Бајлс, една од најдобрите американски гимнастичарки досега, започна нов предизвик на социјалните мрежи под наслов „Handstand Challenge“. Истиот се состои во навистина луд начин на соблекување тренерки. Останува да видиме кој ќе го прифати предизвикот.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата