x

Александар Вучиќ посака да биде тренер, Вујошевиќ му одржа кратка лекција

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ запиша висока школа за спорт со цел по завршување на политичката кариера да продолжи како кошаркарски тренер.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата