Кој знае повеќе за сексот од оваа актерка од филмовите за возрасни? Есперанса Гомез ги открила нејзините топ секс трикови и со тоа укажала на она во што мажите најмногу грешат.

Актерте од филмовите за возрасни се експерти за секс, затоа доколку некој од нив посака да ги сподели своите идеи и знаења треба да слушате со големо внимание. Неодамна во една видео снимка објавена на Јутјуб, Есперанса открила во што мажите најмногу грешат кога се во спалната соба.

39 годишната актерка открила дека голем број од мажите ја “кратат“ предиграта.

„Многу од мажите никогаш не се трудат да научат како да ја заведат жената. Многумина само сакаат да преминат на главната “работа““ – истакнала таа.

Оваа колумбиска убавица ги советувала мажите да се потрудат малку подолго за да ја расположат својата партнерка за секс.

„На жените потребно им е да им се кажат некои работи за да предизвикате сексуално возбудување. Разбудете ја желбата во неа. Ние сакаме да нè добирате и да го слушнеме машкиот глас. Јас обожувам лицемерен машки глас“ – додала таа.

Еднаш кога ќе ја совладате предиграта тогаш ќе може да се “фрлите“ на различни пози во кревет.