Пејачката Наташа Беквалац позади себе има три развода со што неретко се шегува на своја сметка, па така на необичен начин им посакала добро утро на своите следбеници.

Имено, Наташа Беквалац на својот Инстаграм поделила своја фотографија и венчаница и испратила шеговита порака. – Ако несакаш мажот да те изневерува – немаш маж. Добро утро – напишала Беквалац со емотикони и веднаш предизвикала полемика и лавина коментари на социјалните мрежи: “Хахах, потполно се согласувам“, “за жал се почесто изневеруваат“, “јас не се согласувам, има и понатаму верни сопрузи, еве мојот пример“…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s all good baby?

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Инаку, Наташа била во брак со бивш ватерполистот Данило Икодиновиќ, Љупа Јовановил и насилникот Лука Лазукиќ. Од предходните бракови има две ќерки Хана и Катја.