ОГРОМЕН КОРУПЦИСКИ СКАНДАЛ ВО УКРАИНА: Зеленски ја чисти владата од воени профитери

Украина, која чека нов пакет воена помош од Западот и истовремено стравува од нова ескалација на руската агресија, сега е … Продолжи со читање ОГРОМЕН КОРУПЦИСКИ СКАНДАЛ ВО УКРАИНА: Зеленски ја чисти владата од воени профитери