На канадскиот премиер му паднаа лажните веѓи (ВИДЕО)

На канадскиот премиер Џастин Трудо му паднаа лажните веѓи за време на самитот Г7.Ваквиот инцидент го забележаа камерите и стана хит на социјалните мрежи.„Трамп толку го препоти на самитот Г7 што му отпаднаа лажните веѓи",напиша еден човек на Твитер по повод бламот на Трудо.„Или Трудо има лажни веѓи,или овде си имаме работа со побегната гасеница",

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари