Меланија испрати порака од болница (ВИДЕО)

Претседателот на САД, Доналд Трамп на собирот на полицајците кој се случува секоја година го пренесе и поздравот од Меланија од болница, велејќи дека таа заздравува и дека на телевизија го гледа случувањето.

Тој им е заблагодарил на докторите кои ја оперирале неговата сопруга и рекол дека направила „фантастична работа".

Погледнете го видеото ....

Поврзани

Најнови вести

Коментари