Ќерката на главниот ИДЕОЛОГ НА ПУТИН загина „разнесена во автомобил-бомба во Москва“ (ВИДЕО)

Ќерката на главниот сојузник на Владимир Путин наводно е убиена во бомбашки напад со автомобил во Москва, јавува бритабски Дејли … Продолжи со читање Ќерката на главниот ИДЕОЛОГ НА ПУТИН загина „разнесена во автомобил-бомба во Москва“ (ВИДЕО)