ЖЕШКАТА БРАЗИЛКА спремна за Светско (ФОТО)

Поранешната партнерка на фудбалерот Едер Милитао – Каролина Лима ќе навива за Бразил и дефанзивецот на претстојното Светско првенство во … Продолжи со читање ЖЕШКАТА БРАЗИЛКА спремна за Светско (ФОТО)