Видео: Познатиот тенисер раскина со манекенката и запеа „Није живот, једна жена“

Најдобриот тенисер од Босна и Херцеговина, Дамир Џумхур кој е на 30. место на АТП ранг листата поминува низ тежок период во животот откако раскина со својата девојка Дејана Живковиќ, па запеа Није живот једна жена".

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари