Може само да жали што пропуштил

Се соблече и му направи проблем на Диего Форлан

Поранешната девојка на уругвајскиот фудбалер Диего Форлан, Заира Нара, со своите разголени фотографии кои ги постираше на социјалната мрежа "Инстаграм" предизвика војна меѓу припадничките на понежниот пол

Имено, таа објави неколку фотографии на кои покажа и дел од интимните делови од своето тело, па поради тоа голем број девојки ја критикуваа за нејзината постапка, а меѓу нив се огласи и сопругата на Уругваецот, Паз Кардосо, која упати грди зборови за нејзините постапки.

Инаку, Нара беше прогласена за најдобра девојка на фудбалер, додека голгетерот настапуваше за екипата на Атлетико Мадрид. До сега неколку пати се соблече за светските магазини, каде што ги украси насловните страници.

Таа е една од најбараните девојки, кога во прашање е рекламирање на долна облека, а според атрибутите кои ги поседува, сосема заслу'ено е на првото место по нејзините анга'мани во текот на годината.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари