Рамос намерно го повреди Салах? (ВИДЕО)

Moхамед Салах се повреди во финалето од Лигата на шампионите и мораше да биде заменет уште во 30 минута.

Салах се повреди после дуелот со капитенот на Реал Мадрид Серхио Рамос и ако на почетокот се сомневавме дека Рамос ова го направи намерно, сега веројатно е сигурно.

Реакцијата на Рамос при излегувањето на Салах кажува многу

 

Извор: спортски.мк

Фото: спортски.мк

Поврзани

Најнови вести

Коментари