Повторена снимка: Салах со солзи во очите го напушти финалето (ВИДЕО)

Ливерпул остана без првиот играч во пресметката со Реал Мадрид за трофејот од Лигата на шампионите. Мохамед Салах беше повлечен од игра по половина час. Со солзи во очите го напушти теренот.

Многумина прстот веднаш во вперија кон дефанзивецот на Реал, тој воопшто не бил наивен и знаел точно што прави. Погледнете ја повторената снимка

 

Фото: 

Поврзани

Најнови вести

Коментари