Последните секунди од поразот на Вардар (ВИДЕО)

Стојанче Стоилов е разочаран од поразот од Монпелје, но реален е во изјавата, францускиот тим заслужи да победи.

Монпеље и Нант се финалисти на годинашното издание на Ф4 во Келн. Европскиот првак целосно потфрли во сите сегменти од играта и за жал останува без историска шанса да стане првиот тим кој ја одбранил титулата.

 

Фото:мкд.мк

Поврзани

Најнови вести

Коментари