Му нема рамен кога во прашање се жаните

Поранешната ја изневери со 200 жени: Најголемиот тенискиот плејбој смува секс - бомба

Шпанскиот тенисер Фелисијано Лопез, уште еднаш го потврди статусот на голем заводник и докажа дека веќе го заборавил лошиот брак кој кусо траеше, но скапо го чинеше. Неговата поранешна сопруга Алба Карило за единаесет месеци брак му побара дури 1,7 милиони евра отштета.

Во бракоразводната постапка ја искористи моќта на медиумите обвинувајќи го поранешниот сопруг дека ја изневерил со ни помалку ни повеќе 200 жени. Фелисијано на ваквите обвиненија само се насмеа и продолжи со животот во кој веќе му влезе нова убавица.

Спорд пишувањето на шпанските таблоиди, по лошиот брак го теши 30 – годишната манекенак Елена Валенсија, која во 2007 година беше избрана за Мис Мадрид. На изборот за Мис Шпанија не освои титула, но тоа и беше отскошна штица за градење на кариера како модел.

Поврзани

Најнови вести

Коментари