Сексапилна новинарка во Акапулко

Поради неа Ѓоковиќ и Надал паднаа во втор план (Видео)

На АТП турнирот во Акапулко ниту присуството на Шпанецот Рафаел Надал и Србинот Новак Ѓоковиќ не може да биде привлече толку внимание, како што го имаше сексапилната новинарка Мариана Закариас

Атрактивната бринета требаше да биде во сенка на светските тениски асови, но со нејзината појава и атрактивен изглед невозможно е да ја игнорирате.

Поврзани

Најнови вести

Коментари