Антоан Гризман е во центарот на вниманието, иако пред неколку дена излезе информација дека сака да остане во Барселона, сепак „Каталонски спорт“ пишува дека тој сака да оди во Јувентус. Во Торино ќе биде од голема корист доколку Кристијано Роналдо одлучи да замине во редовите на ПСЖ.

 

sportmedia.mk