Милан – Манчестер Јунајтед вечерва на „Сан Сиро“. Играчите на двете екипи излегоа на теренот и почнаа да се загреваат. Од позадина ечи омилената песна на Златан Ибрахимовиќ „Јутро је“ од Нада Топчагиќ.

Одлично за мотивација и за собирање сила за реваншот со Јунајтед.

 

sportmedia.mk