Фудбалерот на Барса не знае што прави

Пике и раскина на сексапилната Шакира!

Една од најпопуларните светски двојки, фудбалерот Жерард Пике и пејачката Шакира, веќе не живеат заедно, пишува шпански АС. Според гласините Колумбијката го напуштила својот дом во Барселона за да се фокусира на нејзината меѓународна турнеја заедно со своите деца Саша и Милан

Чудниот гест на дефанзивецот на Барселона за време на првенствениот меч против Еспањол, откако постигна гол, исто така сведочи за семејниот проблем кој го има со сексапилната Шакира. Тој традиционално покажува по два прста со двете раце, симболизирајќи до датумот на раѓање на двата сина - втори февруари, но по овој постигнат гол, Пике покажа два прста со едната рака додека на другата можеше да се забележи само средниот прст.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари