ОРБАН го запали Твитер и порача на ЦЕЛАТА ПЛАНЕТА: Типувам на Србија!

Унгарската фудбалска репрезентација нема повторно да игра на Мундијалот, но и унгарците будно ќе ги следат случувањата од Катар. Премиерот … Продолжи со читање ОРБАН го запали Твитер и порача на ЦЕЛАТА ПЛАНЕТА: Типувам на Србија!