Глас од земјата: Ова е најдобра мундијалска реклама на сите времиња (видео)

Роналдињо, коњаница со бајраци на земјите учсеници...

Пред светското фудбалско првенство кое ќе започне на 14 јуни, објавена е официјалната химна за турнири.

Во снимање на спотот учествувал легендарниот Роналдињо, песната се вика "Live it up".
Ја изведуваат Ники Џем, Вил Смит и Ера Истрефи, а судејќи по "making of" снимката, сите добро се забавувале благодареие на мајсториите на големиот Роналадињо.

 

 

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари