Сите му завидуваат на хрватскиот фудбалер Марко Јордан

Нема клуб, но има секс – бомба во креветот

Сигурно малкумина слушнале за хрватскиот фудбалер Марко Јордан, но затоа италијанските медиуми се воодушевија од секаспаилноста на неговата девојка Ангела Ладенко. Токму таа е причината што хрватскиот голгетер се најде на страниците на жолтиот печат на Апенинскиот Полуостров.

Ангела се занимава со манекенство и има прекрсно тело. Поседно плени со нејзините бујни гради кои тершко влегуваат во градник. Затоа често не го носи градникот, а тоа уште повеќе ги возбудува припадниците на посилниот пол.

Јордан моментно е без клуб, откако одлучи да си замине од Латина, но италијанските медиуми почнаа да шпекулираат дека токму убавицата ќе му најде нов клуб. Јордан направи трансфер во Латина во февруари како замена за Ричмонд Боачи, кој направи трансфер во Црвена звезда.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари