Фановите на Барселона не можат да бидат на трибините на „Камп Ноу“ за да го бодрат својот тим вечерва во осминафиналето до ЛШ против ПСЖ, но сепак се собраа пред стадионот.

Уште попладнево, поголема група навивачи парадираше на улиците пред стадионот со поддршка за своите миленици.


sportmedia.mk