Најжешката навивачка на Јуве во свој стил ја прослави седмата последователна титула (ФОТО) (ФОТО)

Алесандра Балони е позната како нажешката навивачка на "старата дама". Само ден откако во Торино се прослави седмата последователна титула, Балони со нова фотографија на Инстаграм ги израдува фановите.

Нејзината фотографија се најде на насловните страни низ магазините во Италија, а таа напиша "И понатаму сме шампиони".

Погледнете ја фотографијата на Александра Балони ...

Поврзани

Најнови вести

Коментари