(НЕ)ВОЗМОЖНА МИСИЈА НА АРСЕНАЛ

Милер партнер на Лаказете

Големата желба на популарните "топчии" може да стане реалност само доколку официјалната понуда за репрезентативецот на Германија не биде помала од 80 мил. евра

Лондонскиот премиерлигаш Арсенал е последниот клуб кој покажа интерес за услугите на искусниот напаѓач од редовите на актуелниот шампион на Германија, тимот на Баерн (М), Томас Милер.

Големата желба на популарните "топчии" може да стане реалност само доколку официјалната понуда за репрезентативецот на Германија не биде помала од 80 мил. евра.

Толку богата понуда може да се очекува и од раководните лица на Манчестер Јунајтед и од тие на Реал (М).

Поврзани

Најнови вести

Коментари