Не знае што да прави со толку пари

Мекгрегор лудува на Ибица (Фото + Видео)

Шампионот во УФЦ, Ирецот Кнот Мекгрегор, е побогат за 85 милиони евра по поразот од американскиот боксер Флојд Мејведер, веќе неколку дена лудо се забавува на островот Ибица.

Ирскиот борец, очигледно одлучил добро да се забавува, откако дојде до големи пари. Тој со совето семејство и пријателите замина на Ибица, а тоа беше полн погодок за папрацита.

Очигледно дека славата му удрила во глава, меѓутоа по инкасирани толку многу пари , тешко е да се остане прибран, па и не чуди што толку многу луѓе викна со него на Ибица.

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари