Во финалето на Купот на Србија играат Црвена Звезда, актуелниот шампион против Чукарички. Изненадувачки Чукарички води од 21 минута и тоа после прекрасен гол. Дочиќ стрелаше директно од корнер.

Во стилот на Артим Шаќири…


sportmedia.mk