Бејзбол-играчот знае како да ја одржува формата

Кејт е тајното оружје на Верландер (Видео)

Една од најзгодните холивудски актерки, Кејт Аптон, која воедно е верена за бејзбол-ѕвездата Џастин Верландер, уште еднаш покажа зошто го заслужува епитетот за најсексапилна девојка на еден спортист, но и најубава девојка во светот.

Кејт пред неколку дена ја украси насловната страница на машкото списание "Плејбој", а со тоа ги израдува припадниците на посилниот пол. Во сексапилен костим за капење, кој особено ги истакнува нејзините облини и идеалното тело кое го поседува, докажа зошто е фаворит број еден во машките очи.

Многумина говорат дека актерката има некој килограм повеќе, но тешко дека би се откажал од тоа дека е навистина прекрасна, особено по нејзините фотографии кои секојдневно ги објавува на социјалните мрежи.

Поврзани

Најнови вести

Коментари