Русинката со жешки фотки го украси "Плејбој"

"Исплакнете ги очите" со ци*ките на Ана Семенович (Фото +18)

Можеби уметничкото лизгање е далеку понеатрактивно од фудбалот, ракометот, кошарката, тенисот, но несомнено може да кажеме дека изобилува со премногу сексапилни девојки, кои привлекуваат поголемо внимание и од далеку пославните спортистки

Таков е случајот со убавата Русинка Ана Семенович. Таа ја претставуваше својата земја на сите големи собири во уметничко лизгање и освои голем број на награди, а активно настапуваше до 2011 година. Имено, продолжи со своите јавни настапи, но како успешна пејачка, а воедно се соблече и за најпознатиот машки магазин "Плејбој". Со нејзините фотографии кои се најдоа на насловната страна ги "исплакна" очите на машката популација, па затоа секој нејзин чекор го следат над еден милион следбеници на социјалната мрежа "Инстаграм".

Нормално, покрај сите обврски што ги има години наназад, Ана се занимава и со манекенство, каде ги рекламира најубавите креации на голем број светски брендови.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари