Џенсон Батон остана со отворена уста

И облечена е секси, а кога ќе се соблече... (Фото)

Девојката на поранешниот Формула 1 возач, Британецот Џенсон Батон, Бритни Вард, долг период не беше актуелна на страниците на жолтиот печат, но овој пат повторно е во центар на вниманието

Таа уште еднаш покажа дека кога сака може да биде главна ѕвезда, па така, овој пат објави фотографии на „Снепчет" на кои е гола, со кои ја загреа машката популација.

Вард е во врска со Батон повеќе од една година, откако Британецот се разведе со неговата сопруга, Џесика Мичибата. Тој се сметаше за најголем „швалер" во најбрзиот циркус на денешницата.

Шампион од 2009 година одлучи да ја напушти Формула 1 минатата година, а според британските медиуми токму Бритни била причина за сето тоа. Тој сега ужива во прегратката на својата сакана.

Поврзани

Најнови вести

Коментари