Со оглед на тоа дека е суспендиран, стратегот на Струга Трим Лум Срѓан Захариевски не може да биде на клупата на стружани.

Но тој е тука, на Арената, поточно на Северната трибина од каде ги следи своите момци како играат на мечот со Вардар. Ќе видиме на крајот дали ќе биде задоволен. До таа 60.минута тој имаше право да биде среќен, неговиот тим водеше со 1:0.

 

sportmedia.mk