ЅВЕЗДА И ПОРАДИ ДРУГА ПРИЧИНА

ФОТО: Миленикот на порно-дивата е најголема опасност за Вардар

Таа му вети 16-часовен секс-маратон доколку Кокорин во преостанатите десет натпревари од руското првенство успее да постигне барем пет гола

Освен по тоа дека е главен напаѓач на Зенит, Александр Кокорин и е познат на македонската јавност и по интересната понуда која пред неколку години ја доби од познатата руска порно-актерка, Алина Еременко, или попозната како Хенеси.

Добитничката на "оскарот" најдобра актерка во порно-индустријата, пред две години реши да го мотивира тогашниот напаѓач на Динамо од Москва.

Таа му вети 16-часовен секс-маратон доколку Кокорин во преостанатите десет натпревари од руското првенство успее да постигне барем пет гола.

Ако до крајот на првенството во Русија убавиот Саша постигне пет гола, тогаш ќе му приредам неверојатен секс-маратон. Ќе може да "забива" 16 часа во текот на еден ден, изјави порно-актерката Алина.

Поврзани

Најнови вести

Коментари