Старлетата го издаде Португалецот

Елиза: Алатот на Роналдо не е голем како во кампањите за долна облека

Старлетата Елиза де Паникис, даде провокативна изјава на сметка на најдобриот фудбалер на денешницата, Португалецот Кристијано Роналдо.

Таа во емисија на националната телевизија на Чиле, зборуваше за забавата со Роналдо на Ибица по освојувањето на титулата на Европското првенство, а дел од нејзината изјава сигурно нема да и се допадната на првата ѕвезда на тимот на Реал од Мадрид.

-Бевме на јахта со заеднички пријатели, малку зборувавме, поминавме некое време заедно, но ништо посебно не се случи. Ми даде некои совети за животот и животните избори, кариерата и семејството. Тој е добро заштитен, има добра атмосфера околу него, има прекрасен син, знае како да ужива во животот, изјави Елиза, пред да премине на главната работа.

-Роналдо малку го преувеличува своето "пакување# користи уметоци, со цел се да изгледа многу поголем во маркетинг кампањите за долна облека.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари