Марко Јариќ има сериозен проблем со неа

Додека Лима ги покажуваше ци*ките, ураган и ја оштети луксузната вила (Видео)

Бразилската манекенка, Адријана Лима, по разводот од српскиот кошаркар Марко Јариќ, продолжи да живее во поранешниот дом во Мајами, заедно со нивните две ќерки.

Една од најубавите жени во светот, "анѓелот" на Викторија Сикрет живее во мајами со своите две ќерки од бракот на славниот српски кошаркар, Марко Јариќ.

На социјалните мрежи често може да се забележат фотографии од Валентина и Сиена, а во неколку наврати успеавме да "ѕирнеме" и во просториите од прекрасната вила во која живеат.

Меѓутоа, ураганот по име "Ирма" се протна минатите неколку дена во нивната луксузна вила и направи вистински хаос.

Судејќи по објавените фотографии на социјалните мрежи, Лима и нејзините ќерки се на безбедно, но луксузната куќа претрпе голема штета. Но, со оглед на фотографиите на убавата Адријана, таа воопшто не се грижи поради штетата од ураганот.

Поврзани

Најнови вести

Коментари