Повторно позираше во жешки гаќички

Девојката на Љајиќ ја разбуди машката фантазија

За многумина манекенката Софија Милошевиќ е најубавата Србинка, но многу попозната е како девојка на фудбалерот Адам Љајиќ. Убавицата е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а деновиве објави и серија на провокативни фотографии со кои ги возбуди припадниците на посилниот пол.

Таа во секси костими за капење позираше за насловната страница на едно машко италијанско списание, а особено секси беше долниот дел од костимот, кој остава простор за сончање на препоните, а уште повеќе го засилува нејзиниот сексапил. Новите фотографи предизвикаа и многу коментари од страна на мажите, што најверојатно нема да му се допадне на напаѓачот на Торино.

Милошевиќ постојано е мета на уредниците на машките списанија, а пред извесно време го покажа својот сексапил и атрибути во фотосесија за "машката библија", Плејбој.

Поврзани

Најнови вести

Коментари