Денешен „Сан“ објави сензационална фотографија на која напаѓачот на Тотенхем, Деле Али страсно се бакнува со ќерката на Пеп Гвардиола, Марија и тоа на јавно место.

Според „Сан“, а на изјава на очевидците, двојката воопшто не се ни обидувала да се скрие туку напротив страсно се бакнувала во јавност.

sportmedia.mk