ПОРНО ДИВАТА ПОВТОРНО Е АКТУЕЛНА

Чичолина се палела на еден познат Македонец

Легендарниот капитен на градскиот ривал Рома, Франческо Тоти, призна дека во младоста, во својата соба имал неколку постери од италијанската порно дива

Светски познатата италијанска порно глумица, Чичолина, пред неколку дена го посети главниот град на Србија, Белград, и беше дел од познатиот филмски фестивал, Белдокс, на кој беше прикажан биографскиот документарец: "Чичолина, кума од скандали".

Чичолина е родена на 26. ноември во Будимпешта, како Илона Шталер, а потоа го зема уметничкото име Чичолина.

Освен што постигна невиден успех во порно индустријата, Чичолина имаше завиден успех и во политичките и во музичките води.

Пред неколку години, италијанските медиуми открија дека Чичолина е голем фан на римскиот калчолигаш Лацио, а "светлосините" се омилениот клуб и на нејзиниот син, Лудвиг.

Италијанската порно дива била голем фан на фудбалерите од поранешна Југославија, а меѓу нив најпознати беа Владимир Југовиќ, Ален Бокшиќ, Дејан Станковиќ, Синиша Михајловиќ, Дарко Ковачевиќ, Милан Бишевац, Александар Коларов, Душан Баста, Сергеј-Милинковиќ Савиќ, Филип Џорџевиќ, а сигурно се палела и на капитенот на фудбалската репрезентација на Македонија, Горан Пандев.

Легендарниот капитен на градскиот ривал Рома, Франческо Тоти, призна дека во младоста, во својата соба имал неколку постери од италијанската порно дива.

Поврзани

Најнови вести

Коментари