Блиц интервју со Стојанче Стоилов: Кој е најголем заводник, а кој спанко во македонската репрезентација (видео)

Пикерот на македонската ракометна репрезентација, Стојанче Стоилов во блиц интервју за 24ракомет открива кој според него е најголем спанко, лутко, но и најголем заводник во нашиот национален тим.

Поврзани

Најнови вести

Коментари