Ќе има понуда и од Баерн (М)

Белоти партнер на Левандовски

Репрезентативецот на Италија важи за голема желба и на раководните лица на Реал (М), Арсенал и на Манчестер Јунајтед

Германскиот гигант Баерн (М) е последниот клуб кој покажа интерес за услугите на најдобриот фудбалер во дресот на италијанскиот калчолигаш Торино, Андреа Белоти.

Раководните лица на италијанскиот клуб веќе открија дека репрезентативецот на Италија ќе ја добие потребната дозвола за да ја промени клупската средина само доколку официјалната понуда не биде помала од 90 мил. евра.

Репрезентативецот на Италија важи за голема желба и на раководните лица на Реал (М), Арсенал и на Манчестер Јунајтед.

Поврзани

Најнови вести

Коментари