НОВИ ТОПЛЕС-ФОТОГРАФИИ ОД СОФИЈА МИЛОШЕВИЌ

Адем, рибата ти е авион!

Прекрасната блондинка, која својата манекенска кариера ја гради во Италија, повторно се разголи пред објективот, а постираните фотографии се главна тема на сите социјални мрежи

Софија Милошевиќ, девојката на српскиот интернационалец од редовите на италијанскиот калчолигаш Торино, Адем Љајиќ, ги запали социјалните мрежи со своите нови разголени фотографии.

Прекрасната блондинка, која својата манекенска кариера ја гради во Италија, повторно се разголи пред објективот, а постираните фотографии се главна тема на сите социјални мрежи.

Софија е сфесна за својот сексапил и за извено тело, па се почесто им го презентира на најверните фанови.

Манекенката е родена пред 27 години во Белград, а веќе има направено фотосесија за американскиот "Плејбој", а нејзините најнови топлес-фотографии, го привлекоа вниманието и на спортската јавност.
За време на краткиот престој во Америка, го доби уметничкото име Софија Мило, а тамошните медиуми ја прогласија за еротска сензација од Србија.

Сепак, нејзините фанови се прашуваат како на најновата фотосесија има изреагирано нејзиниот дечко Адем Љајиќ.

Фудбалерот на Торино и Софија Милошевиќ се во врска од 2015 година. Крилниот напаѓач претходно имаше неколку атрактивни девојки, но на сите им е јасно дека Софија има позитивно влијание врз него и врз неговите партии во италијанската Серија А.

Поврзани

Најнови вести

Коментари