Вооружен грабеж во банка на „Партизанска“

Маж со маска на главата и пиштол, денеска извршил развојништво во банка на булеварот „Партизански одреди“.

Од МВР информираат дека мажот одзел 10.000 евра.

извор: Makfax

Поврзани

Најнови вести

Коментари