Во стан во Гевгелија пронајден мртов маж

Триесет и петгодишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на улицата Булевар Гевгелиja.

Од полицијата информираат дека бил извршен увид, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

извор: Makfax

Поврзани

Најнови вести

Коментари